pondělí 18. prosince 2017

Holštejn a Smíchov

O víkendu jsem navštívil Lidomornu, jasný cíl je Leda Kost, ale dnes mi to moc nejde. Utíkám doprava na Zkracovače, po ladění, kam dát pravou nohu, dávám hned. To už bohužel neplatí o Atletu Skokanovi z dobrého a bohužel vlhkého spoďáku, plácám začátek hrany madla. Chtělo by to posunout si levou ruku blíže na menší část chytu. Ještě jdu zkusit Pipistrelo, ale tam nejsem schopný zatlačit za levou patu a jít křížem do dalšího chytu.

Celkem mě zaujme Euro 2000 ze sedu. Staruje se levá na hraně v liště a pravá v malé liště v převisu a takovým cukem pravou do poličky, pak nepokazit. Po pár pokusech dávám.Druhý den jedu na trénink reprezentace na Smíchov. Sejdeme se já, brácha, Kuba Jedlička a Rishat. Trénink je výživnej a podaří se mi udělat si dvě díry do prstu, tak zase příště :) Na závěr foto série stisků Cheeta asi V9?                                                     Všechny Fotky: Kuba Jedlička

At weekend I visited Lidomorna. I was aiming for Leda Kost but wasn't doing very well this time. So I ran to the right to Zkracovač and after finding out where to put my right foot I climbed it immediately. Unfortunately this didn't happen with Atlet Skokan - there is a good but moist undercling and I could only touch the beginning of the bucket's edge. If only I could move my left hand closer to the smaller part of the hold... I tried Pipistrelo, too, but wasn't able to do a cross move to the next hold.

Also I was interested in Euro 2000 from the sitting. It begins with the edge of the ledge on the left and a small overhanging ledge on the right, one must move the right hand very quickly to move on. After several attempts I'm up.

The next day I go to Smíchov for a representation training. Apart from me there is also my brother, Kuba Jedlička and Rishat. The training is cruel, when it's over I've got two new holes in my finger. So see you next time :)

Žádné komentáře:

Okomentovat