pondělí 21. března 2016

ČP Plzeň

V sobotu proběhlo první kolo ČP v boulderingu v Plzni. Mým hlavním cílem se bylo nominovat do reprezentace, tzn. být do 4. místa

Kvalifikace je pro mě rozpačitá, dávám tři bouldery, snažím se ještě o jeden, ale tam mi kousek k topu chybí, ostatní jsou úplně jiný level, cítím velkou marnost a jsem lehce zklamaný z toho, že jsem pořádně nezarval. Jediný brácha suverénně proběhne kvaldou a šestý boulder mu unikne jen o vlásek. Ostatní finalisté se musí spokojit se třemi kousky

Finále, to je úplně jiné kolo, soustředím se jen na sebe a svůj výkon. Bouldery mi perfektně sednou na hraně OS a konečně cítím, že můžu využít svůj potenciál na 100%. Konečné 2. místo je pro mě velkým úspěchem, škoda drobné chybičky na druhém boulderu, stála mě vítězství, ale musím s pokorou říct, že brácha si vítězství zasloužil a silově je úplně jinde. Třetí skončí zaslouženě o pokus navíc Roman Kučera. V holkách je překvapivou vítězkou Eliška Vlčková. Opět chci poděkovat Jirkovi a Romanovi za jejich práci!


On Saturday the first round of the Czech Cup in bouldering took place in Plzeň. My goal was to qualify to the representation – that is to end up fourth at worst.

I'm not doing so well in the qualification – I climb three boulders and try one more in which I almost get to the top, but can't finish. The other boulders are much harder, I feel hopeless and disappointed that I couldn't do better. My brother is the only one who gets through with ease and climbs everything except one boulder – and even there he is very close. Other finalists have to settle just for three boulders.

The final is something completely different – I concentrate only on myself and my performance. The boulders are perfect forme and finally I feel I can use 100% of my potential. The second place is a huge success for me, too bad I made a mistake at the second boulder – I may have won. But I have to say, my bro deserved to win and he is much, much stronger than me. Roman Kučera earns the third place, with one surplus attempt. And among the girls the surprising winner is Eliška Vlčková. Thanks again to Jirka and Roman for the great job they did!

Žádné komentáře:

Okomentovat