pondělí 28. března 2016

Soustředění, Liberec, Panťák

V pátek a sobotu je na plánu soustředění reprezentace v Regensburgu, boulderovka úžasná, chyty skvělé a bouldery taky. Dva dlouhé tréninky s celkovými sedmi hodinami, tomu říkám pěkná nálož.                  Převisy, uprostřed oranžovej hrubá osma...                                     Je libo kolmáč?

Po soustředku frčíme s mojí Peťou směrem na Liberec, v neděli máme v plánu Ještěd a Zoo, moc pěkná místa. Liberec na mě působí velmi sympatickým dojmem.                 Ještěd, foukalo tam jak sviňa                                     Krásnej Varánek                               Bílý Tygr, místní skvost

V pondělí mám v plánu vyzkoušet místní Fixus, bohužel spárka je dost vlhká, dolezu k ní skoro pokaždé, ale pořád padám.                                  Fixus 8A, boží kroky

Druhou zastávkou je Panťák, kde je fantastická převislá hrana Chopman a nižší verze ze sedu Miss Chopman, oba velmi pěkné bouldery, jedny z nejlepších u nás na písku, mně se společně s Poklopcem vše daří na druhý pokus.Potkáváme Kubu Jedličku, který také mrskne vyšší verzi. O půl druhé jedeme směr Brno, krásné čtyři dny s ženuškou, plné lezení a výletování.                          Vyhlídka na Panťáku

On Friday and Saturday I took part in the representation training in Regensburg. The wall was amazing, the holds were just awesome and the boulders as well. Two long training sessions, seven hours in all – pretty hardcore, I can tell you.

After the training Peťa and me went to Liberec – the plan was to go to Ještěd and the ZOO. Liberec is a very nice place.

On Monday I plan to try climbing the local boulder Fixus, unfortunately the crack is moist and even though I reach it almost every time, I keep falling from there.

The next stop is Pantheon, with its fantastic overhanging edge Chopman and its lower sit-start version Miss Chopman. Both these boulders are very cool, they sure are among the best sandstone boulders in this country. I finish them both at the second attempt, together with Poklopec.

At 1.30 p.m. we are heading back to Brno. These were nice four days full of climbing and travelling.

Žádné komentáře:

Okomentovat