pondělí 20. března 2017

Soustředění reprezentace a boulder contest

V rámci reprezentačního soustředění jsme se zúčastnili závodu Boulder Contest. Kvalda zajímavá, těžké červené bouldery (jak na sílu, tak na techniku) nás slušně prověřily. Podařilo se mi do večerního finále postoupit ze 4. místa, i když jsem byl z kvaldy dost vyšťavený a kůže mi zbylo dost málo.

Finále se pro mě neslo v jednom duchu: "velká marnost". V jedničce mi nešel přelouskat výlez bez chytů. Ve dvojce jsem přišel pozdě na správný program. Trojka... Celkem jasné, co bych měl dělat, jedna noha byla na spravném místě, ale druhá šla na trojúhelník moc rychle a byl jsem dole. Ve čtyřce pěkný silový skok, pak jsem nedotáhl fix, ale konec byl stejně hrozně těžký. Snad se mi ještě nestalo, abych ve finále nic nevylezl, ale taková byla realita, kluci byli lepší. Gratuluji všem, kdo byli na bedně, a Pardubice se rychle blíží, těším se.Within the representation training session we took part in the Boulder Contest competition. The qualification was interesting, the hard red boulders that required strength as welll as good technique tested us great deal. I managed to pass to the final from the 4th place, even though I was pretty tired from the qualification and I didn't have much skin left. 

The final, on the other hand, could be summarized in one word: "awful". With the first boulder I couldn't figure out how to climb without holds. With the second one I found the right programme too late. Number three was quite clear, I had one foot at the right place but the second one went to the triangle too fast and I went down. Number four had a nice power jump but then I didn't do the fix properly. But the finish would be too difficult for me anyway. I don't remember that it would ever happen to me not to finish a single boulder in a final but that was how it was, the other guys were better. Congratulations to all the winners. Pardubice will come soon and I'm looking forward to it very much.

Žádné komentáře:

Okomentovat