neděle 19. června 2016

Letní Bor

Minulý víkend jsme s Peťou a Pajasem vyrazili na Bor. Pod Básníkem uděláme pěkný boulder Komponista 5A s vyšší verzí za 6A, vedle očistíme další kamínek.

Na Pokémonovi si dám celkem krutá 6Céčka a okukuji Pokeball ze sedu, vůbec mi to nejde. Jsou tam dost malé chyty a bude to chtít podmínku, klasu bych viděl někde mezi 8A+/8B. Zaujmě mě ještě jedna linka z bočáku doleva. Po zkrokování jsem druhým pokusem nahoře, viz video.

Bohužel za chvíli začíná pršet a dost nám to hatí naše lezecké plány, alespoň jsme ale stihli super semifinálovou podívanou ve Vailu.

Komponista 5A


                                                                  Charmander 7B+

Last weekend I went to Bor together with Peťa and Pajas. We do a nice boulder Komponista 5A with a more difficult 6A variation and next to it we clean another rock.


I go for severe 6Cs at Pokémon and I check Pokeball from the sitting position but I can't do it. For me the holds are too small and I'll need good conditions, the grade is somewhere between 8A+ and 8B. I am also interested in another line, after figuring out the moves I need just two attempts to get to the top (see the video).

Unfortunately it starts raining soon, which ruins our climbing plans, but at least we could watch the semifinal of the World Cup in Vail.

Žádné komentáře:

Okomentovat